Nezmar

Ani krevetkám sa choroby nevyhýbajú
MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Nezmar

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Dakujem :)

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Nezmar

Príspevok od používateľa Milos »

Haha...som siel pisat, ze to asi bude len tkanivo z nejakej odumretej rastliny. Ale tak Denis to urcil asi spravne.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Jozef1973
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 30 Okt 2017, 21:53
Bydlisko: Fiji
Kontaktovať používateľa:

Re: Nezmar

Príspevok od používateľa Jozef1973 »

zdravím, včera som v akvárku objavil dva nezmary. Krevetky zatiaľ nehynú, ale aj tak by som sa ich rád zbavil. Mám v akváriu aj levatky, takže asi nebudú celkom spoľahlivé. Aké dávkovanie helmigalu ste použili?

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Nezmar

Príspevok od používateľa Denis »

Na nezmara odporucam pripravok No Planaria, sam to mam odskusane, aj viaceri krevetkari tu z fora potvrdia. Stacila prva davka (prvy den) a za tri dni bolo po nezmaroch. No Planariu ma uz doma snad kazdy :)

Jozef1973
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 30 Okt 2017, 21:53
Bydlisko: Fiji
Kontaktovať používateľa:

Re: Nezmar

Príspevok od používateľa Jozef1973 »

nevedel som, že no planaria zaberá aj na nezmary a helmigal mám doma :-). Ale keď je prípravok No planaria účinný, a overený, tak si ho kúpim. Ďakujem za radu

Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Nezmar

Príspevok od používateľa macadlo »

Tak ta no planaria zabera vyborne a staci mala davka netreba ani z daleka kolko je odporucana.
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Jozef1973
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 30 Okt 2017, 21:53
Bydlisko: Fiji
Kontaktovať používateľa:

Re: Nezmar

Príspevok od používateľa Jozef1973 »

rád si nechám poradiť, krevetky sa už začali množiť a zohnal som si aj C. babaulti, tak by som nerád o ne prišiel

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný