Neritina

Rybky a slimáky vhodné do krevetkária
peter
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 22:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Neritina

Príspevok od používateľa peter »

Tak som piatok kupil tu neritinu našiel som ju v žiline v Dubni, stihla podstatnú čast hnedej prachovej riasy zo skiel očistiť , takže zatial som s nou spokojný, ale este ju doplnim o jednu brotiu lebo z rastín sa jej nejako nechce tu riasu zoškrabovať :D

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Neritina

Príspevok od používateľa Denis »

Dnes som bol pracovne v Za v Dubni. Chcel som kupit dve neritiny a slecna predavacka mi vravi, ze su uz len prazdne ulity v akvariu... smola...

Peter brotie mali v akva hned vedla neritin, len tie brotie sa zdali byt vyzrate...

peter
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 22:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Neritina

Príspevok od používateľa peter »

no toto :D ja ked som tam bol taksi este minimálne 3 liezli po skle, a tie brotie tam vtedy nemali len nejaké ampularie tam boli.

peter
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 22:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Neritina

Príspevok od používateľa peter »

Denis, dnes som bol pozerať este kde v žiline ich maju a našiel som ich v jednom obchodíku na tejto adrese Národná 679/17, 01001 Žilina je to tak trochu zašite, alebo ak by si chcel kupil som si tam troch tak dvoch by som ti predal ak chces.

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Neritina

Príspevok od používateľa Denis »

Peter ja som si medzitym doniesol kotulky cervene, tak uz asi nie teraz. Chcem tie vyskusat ked ich tak hufne odporucaju ku krevetkam, uvidime. Ale dik za ponuku :)

kowwlad
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 20 Jan 2015, 19:25
Kontaktovať používateľa:

Re: Neritina

Príspevok od používateľa kowwlad »

ja osobne na riasy použivam clithony a možem ich odporučiť. mam v každom akvarku asi tri kusy a požieraju aj čiernu vlaknitu riasu
Caridina Japonica, Neocaridina Davidi Schoko Sakura, Neocaridina Davidi Red Rilli, Neocaridina Davidi Bloody Mary, Neocaridina Davidi Blueblack sakura, Neocaridina Davidi Red Sakura, Caridina Babaulti Stripe, Neocaridina davidi yellow

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných