GT essentials

Čím a ako často kŕmiť krevetky
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

GT essentials

Príspevok od používateľa seic »

zkousel uz nekdo neco od Garnelen Toma? ;) znamy je jeho mokry Pudding, hodne zajimave vypada novy Life! ... ani nezapira, ze se inspiroval Biozyme+Polytase od Genchemu, ktere testoval od r. 2013 a byl spokojen... podle jeho popisu to ale upravil a udelal z toho plnohodnotne, denni krmivo ne pouze enzymy+bakterie ... btw bakterie z toho uplne vynechal... ;)

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: GT essentials

Príspevok od používateľa Milos »

Pockaj? On sa inspiroval baktrialnym pripravkom, urobil z toho krmivo a vynechal bakterie? :) To je nieco ako ked by som sa siel inspirovat talianskou kuchynou, ale vynecham z toho cestovinu, rajciny, cesnak a vyde mi vepro-kendlo-zelo ! :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: GT essentials

Príspevok od používateľa seic »

P + B jsou hlavne o enzymech ne o bakteriich ... GT Lacto + Bacillus asi vynechal protoze si mysli, ze neni vhodne je pouzivat zaroven ... ;) proc ne, kazdy ma pravo na svuj nazor... a nebo chce vice vydelat, protoze je samo prodava samostatne :D jinak neuvazuje spatne, kdyz pouze dodatecne enzym krmivo rozsiril na normal-plnohodnotne ... uz mam napad, s cim dobre nakombinovat Life! ... uvidim, kdy se k tomu dostanu... ;)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní