Nepríjemná skúsenosť s renomovaným poľským eshopom

Nemusí sa týkať krevetiek
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Nepríjemná skúsenosť s renomovaným poľským eshopom

Príspevok od používateľa macadlo »

Caute chcel by som sa s vami podelit o moju neprijemnu skusenost s renomovanym polskym eshopom a osobou ktora ho vlastni. Jedna sa o eshop Świat krewetek ktory je prevadzkovany pod hlavickou Garnella.pl a ktoreho majitelom je znamy polsky chovatel krevetiek Waldemar Kołecki. Jednalo sa o nasledovnu vec -

objednával som tovar z tohto eshopu - konkretne sietku na krevety Shrimp nature a dva druhy doplnkovych krmiv taktiez Shrimp nature (je to myslim vlastna znacka krmiv a doplnov pre krevetky pana Waldemara Kołeckiho) v celkovej sume 56,26 zł + doprava na slovensko kurierom na dobieru za 25 zł teda dohromady 81,26 zł. Toto sa udialo 30.10.2016 a prisiel mi o tejto objednavke potvrdzujuci mail.
1.jpg
Nakolko sa do dnesneho dna (10.11.2016) nic nedialo a kurier nechodil tak som napisal mail do eshopu ci by mi vedeli dat dajake info. Dalej prikladam mailovu komunikaciu s panom Waldemarom Kołeckim (cerveny text moj preklad):

Peter Máčada:
Hello dear Garnella,

could you please tell me what is the status of this order (1379)? It is now 11 days and i have no info if the package was send or if it is in transit.

Thank you.

Best regards Peter Máčada

Dobry den mila Garnella,

mohli by ste mi prosim podat informaciu o objednavke 1379? Uplinulo 11 dni a zatial nemam ziadne info ci bol balik odoslany alebo je v preprave

dakujem

s pozdravom Peter Máčada


Waldemar Kołecki:
For this 3 products must add vat tax.
Siatka 23% and 2 food 8% .
I sent this info few days ago

Products 65zl + 32zl send

pre tieto 3 produkty musim pridat DPH
Sietka 23% a 2x krmivo 8%
info o tomto som poslal pred par dnami (MOJA POZNAMKA - ZIADNE INFO SOM NEDOSTAL A SKONTROLOVAL SOM AJ SPAM)

Produkty 65 zlotych +32 zlotych postovne


Peter Máčada:
Thank you for the answer. Please send me the package.

Best regards Peter Máčada

Dakujem za odpoved poslite mi balik
s pozdravom Peter Máčada


Waldemar Kołecki:
Pls send money 97zł after payment will send package.

Pozdrawiam serdecznie

Garnella - Waldemar Kołecki

Prosim poslite peniaze 97 zlotych
Srdecne pozdravujem Waldemar Kołecki


Peter Máčada:
Hello Mr. Kołecki

why do you want from me to send the money before you send the package? On your website it is stated that the cost of a package to Slovakia is 25,00 zł and i pay the money to the Kurier:

Kurier wg wagi zamówienia (płatność przy odbiorze przesyłki) Kraj dostawy i Waga zamówienia -> Slovakia (Slovak Republic): 0.1265 kg 25,00 zł

I dont understand why do you now want me to pay 32 zł for the Kurier and before you send the package.

Could you please explain this?

Thank you.

Best regards Peter Máčada

Dobry den pan Kołecki

preco odomna chcete poslat peniaze dopredu pred tym nez poslete balicek? Na vasej webstranke je jasne napisane ze cena dopravy na Slovensko je 25 zlotych a peniaze a tovar zaplatim kurierovi:
Kurier (platba na dobierku) Doručenie krajiny a hmotnosť zákazky -> Slovensko (Slovenská republika): 0.1265 kg 25,00 PLN

Nerozumiem preco odomna pozadujete platbu 32 zlotych a to predtym nez poslete balicek.

Mozete mi to prosim vysvetlit?

s pozdravom Peter Máčada


Waldemar Kołecki:
Ok , its normal that all take money before send order.

OK je normalne ze vsetci najprv beru peniaze az potom posielaju tovar

Peter Máčada:
Ok then why do you have the information
płatność przy odbiorze przesyłki
on your website? I picked your website because of this possibility so i dont need to make an foraign cash transfer. From my point of view you are misleading your custimmors and i think for a Europe wide known person like you that is not very serious.

OK tak preco mate informaciu
Platba na dobierku
na svojej stranke? Vasu stranku som si vybral prave pre tuto moznost aby som nemusel robit zahranicny bankovy prevod penazi. Z mojho uhlu pohladu zavadzate svojich zakaznikov a myslim si ze pre cloveka znameho po celej Europe ako ste vy to nieje moc seriozne


Waldemar Kołecki:
Order is Remove.wish You nice Day.

Objednavka zrusena. Prajem pekny den.


Tak posudte sami. Je toto seriozne jednanie obchodnika? Pisem to sem ak by mal niekto zaujem objednavat z tohto eshopu aby vedel s cim ma ratat.
Ale inak sorry za SPAM.
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Nepríjemná skúsenosť s renomovaným poľským eshopom

Príspevok od používateľa Milos »

Heh, Od tohoto cloveka som raz chcel kupovat taiwany. Volal som mu, ze aku maju dalsiu genetiku okrem panda genu. Nevedel o com tocim, ale rozhovor s nim bol jeden z tych, kedy sa clovek rozhodne behom 30 sekund, ze 1.) od neho kupovat nechcem, 2.) ten telefonat treba ukoncit asap
Taky ten arogantny hlupak presvedceny o svojej mudrosti :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných