Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Informácie pre členov fóra
Napísať odpoveď
Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa Milos »

Damy a pani,
Troska sa nam zacina na fore robit "chaos" a informacie sa zacinaju stavat tazsie dohladatelnymi koli temam pod "Vase krevetkaria":

Kedze kazde krevetkarium a procesy v nom suvisia s kazdou specifickou technickou a/alebo ekologickou temou, aka sa v akvaristike a chove krevetiek moze vyskytnut, existuje na fore urcity negativny jav, v ramci ktoreho ludia netriedia svoje prispevky tematicky (napr. do tem o dne, o filtracii, o parametroch vody), ale davaju vsetko pod temu svojho krevetkaria.
Nerobte to, prosim! :D
Takymto sposobom sa forum premeni velmi rychlo na neprehladnu zmes osobnych blogov, v ktorych sa bude dat dozvediet o vsetkom a o nicom.

Temy pod "Vase krevetkaria" sluzia predovsetkym pre prezentaciu individualnych krevetkariek, prezentaciu ich vyvinu, uspechov a problemov v nich. Samozrejme, ze k tomu neoddelitelne patri tiez informacia o vybaveni krevetkaria a o podmienkach v nom (napr. spomenute parametre). Limitujte sa tu vsak prosim na jednorazovu informaciu, ktora je konkretizovana pre dane akvarium. Vseobnecne, technicke a ekologicke temy prosim dalej rozvijajte v prislusnych forach.

Dakujeme!

PS: Kde to je vhodne, pouzivajte linky na spojenie tem vasho konkretneho krevbetkaria s temami vseobecnejsimi.

PPS: Body o duplicitnych forach a nesuvisiacich prispevkoch z Pravidiel diskusie:

6. Otázku vždy položte v danej vytvorenej téme, nikdy nevytvárajte duplicitné témy.

7. Držte sa diskutovanej témy, nikdy neodbočujte od témy.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa Milos »

Cavte, co by ste povedali na takyto napad: Ti ktori vediete temy o vasich akvariach, mozno by nebolo na skodu, ak by ste v nazve (resp. podtytule) uviedli druhy, ktore v nich chovate. Ludia, ktori zhanaju informacie o chove a odchove konkretneho druhu by si ich tak na fore vedeli pohodlnejsie a rychlejsie najst.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa Hryzo »

nemam nic proti

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa Denis »

Ano, ale to uzivatelia nezmenia, musia napisat moderatorovi, alebo adminovi...

Hryzo
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 07 Okt 2014, 21:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa Hryzo »

skor by som to nechal odsuhlasit alebo proste to vy hlavny presadite ... a postupne budete davat do nazvov co v danom akvariu clovek chova ... nezabudnite vsak, ze clovek moze na zaciatku planovat jedno, pori zakladani si to rozmysliet, to mu moze po mesiaci vykapat a to nahradi niecim tretim ....
takze jednoducho by som vkladal do nazvov temy do zatvorky mena zivocichov, ktorych sa dane akvarium tyka ...

ivi84
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 06 Sep 2015, 17:20
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa ivi84 »

chcem zalozit temu o mojom novom krevetkariu, ale nejde mi vlozit foto. pise mi to tam, ze subor je prilis velky. co mam robit? dik.

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa Denis »

Zmensit velkost suboru do 200kB.

ivi84
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 06 Sep 2015, 17:20
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa ivi84 »

a ako zmensim velkost suboru do 200 kb?

jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa jamro27 »

ivi84 napísal:a ako zmensim velkost suboru do 200 kb?
otvor fotku v skicar potom v lavo hore upravit velkost a tam to zmen, alebo mi to posli na romja27@gmail.com a ja ti to zmensim

ivi84
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 06 Sep 2015, 17:20
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa ivi84 »

dik za tip, problem vyrieseny :)

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa seic »

neni jednodussi fotku uploadnout nekam na net (napr. Imgur) a sem do diskuze dat uz jen link... neusetri se tim i misto, co zere forum nekde na serveru?

ivi84
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 06 Sep 2015, 17:20
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa ivi84 »

seic napísal:neni jednodussi fotku uploadnout nekam na net (napr. Imgur) a sem do diskuze dat uz jen link... neusetri se tim i misto, co zere forum nekde na serveru?
fuf, som rad, ze som zvladol toto. :D nikdy som nebol kapo cez pocitace. aj ked sa to mozno vacsine ludi zda jednoduche, ja neviem, o com pises :D

Denis
Administrátor
Príspevky: 1798
Dátum registrácie: 30 Sep 2014, 13:35
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa Denis »

Je to jedno z riesenie, ale na druhej strane sa ta fotka z ineho servera casom zmaze a nam tu ostanu len prazdne linky nefunkcne.

Používateľov profilový obrázok
viridis
Príspevky: 324
Dátum registrácie: 25 Nov 2014, 16:14
Bydlisko: Očová
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa viridis »

Zvyknem linkovat v svojom vlakne priamo obrazky z mojho webu. Funguje to pekne. Nechystam sa ich zmazavat, takze by to malo byt v pohode aj voci tomuto foru. Skoda podla mna duplikovat a kopirovat tie iste subory na X miest. Ale urcite Denis ma pravdu v tom, ze ak davat linky, obrazky z inych miest, tak by to mal byt spolahlivy a trvaly zdroj.

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Problemy s temami "Vase krevetkaria".

Príspevok od používateľa seic »

viridis: neco jako trvaly zdroj na internetu asi neexistuje :-) viz. napr. takovy Rapidshare, ktery tento rok definitivne skoncil...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných