Kríženie krevetiek rodu Caridina

Morfológia a anatómia krevetiek
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Kríženie krevetiek rodu Caridina

Príspevok od používateľa macadlo »

Možno obrázok niekomu pomôže a ozrejmí jak vznikajú jednotlivé varianty:
9e6dd92b3eae0a0aec424025d08a35bb.jpg
(Admini na tento obrázok nemám od nikoho žiadne povolenie - volne som ho stiahol z netu tak ak si myslíte že by tu nemal byť prosím tému zmazať. Ďakujem)
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Kríženie krevetiek rodu Caridina

Príspevok od používateľa Milos »

Ja sa do c-right zasa az tak nevyznam. Ale co viem (snad sa nemylim), ze admini za obsah fora po pravnej stranke nezodpovedaju :D
PS: Mozno ale pre poriadok, ak tu davas nieco skopcene, uved k tomu aj zdroj, z ktoreho to mas.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Kríženie krevetiek rodu Caridina

Príspevok od používateľa Milos »

Ale k obrazku samotnemu: Hned na zaciatku sa mi to zdalo az moc pekne, aby to bola pravda. A potom som dosiel k vyslovenym nezmyslom, ako napr. Snow White vznikajuca krizenim CBS a Tiger.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Kríženie krevetiek rodu Caridina

Príspevok od používateľa macadlo »

Milos s tymi Snow white mas asi pravdu. My si pod pojmom Snow white predstavujeme CRS bez cervenej farby. Ale ktovie videl som uz tibee co boli skoro uplne biele.
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Kríženie krevetiek rodu Caridina

Príspevok od používateľa macadlo »

Inak pekny clanok ako selektivne krizit krevetky:

https://www.discobee.com/blogs/news/167 ... tal-shrimp
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Používateľov profilový obrázok
macadlo
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 05 Jan 2016, 07:34
Bydlisko: Trenčín
Kontaktovať používateľa:

Re: Kríženie krevetiek rodu Caridina

Príspevok od používateľa macadlo »

Este k tym Golden Bee - co si predstavujete pod tymto pojmom? Je to podla vas CRS (CBS) bez cervenej (ciernej) farby?
CRS, SCR, PRL Benibachi, PRL Akaebiosato, Taiwan Bee red, Ebi Tengu Red Galaxy Pinto, Topaz Blue, Green Jade a Sakura Red, Calceo

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných