Spolupráca krevetkárov

Nemusí sa týkať krevetiek
MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Doprava nieje jeho chyba. To bolo pred vianocami, jasne ze to dlho triedia. Ked s tym mas problem tak mu povedz ze to chces kurierom, mal by to vediet zaslat kurierom.

Neviem ake „pitoviny” tam mas ale ja som toho bral dost a este som objednava nieco pre ostatnych z fora a doprava bola iba necelych 10€.

Nechapem preco si odtial objednaval ked si vedel ze doprava je zla. Ved mas lepsi eshop. A tych par vzoriek ti urcite nezabralo 5kg(ak nie viac). Ten tvoj obchod nie ze nema vzorky ale ma minimalne 3x mensi vyber(ak sa bavime o produktoch pre krevetky). Ty si objednaval z ekrewetki veci ktore nemaju v akwarystyczny, predpokladam. Naopak v e krewetki maju skoro vsetko z akwarystyczny(maju iba znacky azoo,benibachi, aquamax a moznoneste jne blbosticky. Ja pozeram na toto a pomala doprava ma vobec nezaujima. Lebo na co mi je obchod s rychlou dopravou kde skoro nic nemaju.


Mne odpisoval vzdy do 12 hodin.

jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa jamro27 »

Ja som napisal svoj nazor a skusenost s eshopom. Objednaval som to co objednavam z druheho eshopu a naviac oxydator lebo ten tam nemaju, objednaval som len koli nemu odtial. Vzorky som nebral, mam svoje vyrobky co pouzivam, ked to ide tak to nebudem menit. Dopravu mam kuriera si predstav.

A nepisal som o tebe, svoju skusenost si tiez nenapisal ze nemal vsetko co si objednal a cakal nez mu to dojde, a 1 vzorku ti ani neposlal. Tak uz ked pises napis vsetko. Pis svoje skusenosti a neobuvaj sa do druhych. Mas to to iste ako som ti radil s akva, mna si nepocuval robil si po svojom lebo tak si to videl a aj druhy to tak maju. Teraz si co spravil ked je problem, zacal si robit co som ti hovoril.

Nebudem skusat vsetko len koli vzorkam na to odkazany nie som. Co sa minepaci rozdam posunem dalej.
red/black bee, Taiwan bee hyrid, King Kong, Panda, Red Ruby, Blue/Red Bolt, Wine Red,Neo. Blue Velvet a zopar tigrov
http://rybicky.net/nadrze/24444

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: RE: Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Aby tu bol poriadok

Na problemy som upozornil. Vsetko tam je aj zabudnuta vzorka. Treba citat. Potom nadavat ked sme pri tom. To ze som cakal kym mu nieco pride vobec nieje pravda. Neviem odkial to mas. Nic take som ti nepisal.
MikelCRS napísal:...Este vas chcem upozornit. Ak budete nakupovat z ekrewetki skoricu, nekupujte tu na gramy. Kupujte na kusy. Ta na gramy je cassia a ta na kusy je ceylon.

Okrem toho chudak zabudol na jednu vzorku, dal ju iba raz a bral som dve. Neplatil som za nu. Pri tom mnozstve vzoriek co som bral sa mu ani necudujem ze zabudol...

Jedine co som kritizoval tak obchod z ktoreho objednavas ty. Maly vyber. To ze som spomenul teba automaticky neznamena ze kritizujem teba. Chcel som tym poukazat na nedostatky akwarystyczny24.

Viem ze akwarystyczny ma kuriera. Opat si zle precital. Mozno by sa dalo poprosit pana z ekrewetki nech to posle kurierom. Tak som to myslel.


Myslim ze je uplne nevhodne tu rozoberat moje akvarium. Ale ked uz sme pri tom, tak neviem co z tvojich rad som teraz zacal robit. Mozno to je pravda, nespominam si.

jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa jamro27 »

Nemienim sa tu natahovat precitaj si vsetko co sme pisali cez hangouts. Mozem ti to sem skopirovat.
red/black bee, Taiwan bee hyrid, King Kong, Panda, Red Ruby, Blue/Red Bolt, Wine Red,Neo. Blue Velvet a zopar tigrov
http://rybicky.net/nadrze/24444

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Ty si na mna vybuchol ako prvy. Neobul som sa do teba. Obul som sa do akwarystyczny jedine.

Tazko sa to vysvetluje ked ocividne nechces rozumiet. Prvu spravu som napisal s uplnym kludom. Vobec som nepisal agresivne.


Pisal som ze je nevhodne sa tu o tom akva bavit. Nikoho to tu nezaujima. Tiez som napisal, ze to mozno je pravda. Mozes mi to skopirovat na hangouts ak velmi chces. Ja som moju spravu sem skopiroval preto aby ludia videli ze som nic nezatajil a ta sprava tu bola.
Nesnaz sa ma tu strapnit. Ja nemozem za to ze si predchvilou strapnil sam seba.

Neviem co viac povedat. Snazil som sa to napisat co najjasnejsie. Ale nenecham si aby ma niekto bezdovodne urazal a obvinoval.

Používateľov profilový obrázok
mosfet
Príspevky: 452
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 21:57
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa mosfet »

Ak môžem sa medzi Vás - nikto nikoho neuráža, iba písal svoju skúsenosť s daným e-shopom.
Tak vás poprosím, aby ste si na diaľku podali ruku a nechali to tak.
Ďakujem

jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa jamro27 »

Nebudem to viac rozoberat len toto si precitaj

Nechapem preco si odtial objednaval ked si vedel ze doprava je zla. Ved mas lepsi eshop. A tych par vzoriek ti urcite nezabralo 5kg(ak nie viac). Ten tvoj obchod nie ze nema vzorky ale ma minimalne 3x mensi vyber(ak sa bavime o produktoch pre krevetky).

Ked pises o bchode tak spominaj obchod, inak bol by som velmi rad keby to bol moj obchod.
red/black bee, Taiwan bee hyrid, King Kong, Panda, Red Ruby, Blue/Red Bolt, Wine Red,Neo. Blue Velvet a zopar tigrov
http://rybicky.net/nadrze/24444

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa Milos »

Neviem co presne je za problem a ani sa vam pani do toho nechcem motat, ale sak pokojne, pokojne! :)
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa MikelCRS »

Ospravedlnujem sa vsetkym za vzniknute nedorozumenie.

Používateľov profilový obrázok
Stewie
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 25 Nov 2015, 11:06
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa Stewie »

V sobotu som spravil na skušku jednu objednavku s týpkom cez allegro.pl, zjednali sme to cez email, pladbu som poslal cez paypal, dnes sa ozval a pocitam ze do piatku je to doma dopravu som vybral cez kuriera takze 15e ale ma kopec tovaru od Mosura, BWS, Benibachi...., ja som chcel skusit tie listy Tureckeho orecha ma to za par supov k tomu som bral nejake cholla wood, vzorky mineralov a nejake vzorky krmiva.
image.png
image.png (74.21 KiB) 8472 zobrazení
Som zvedavy ako to dopadne a v prípade že dobre budem u neho objednavať aj nadalej takže v prípade že bude mať niekto záujem dávam tu link na jeho aukcie Allegro pl. poprípade môžeme spraviť nejaku spoločnú objednávku ale objednávať budem až niekedy budúci mesiac
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=13452409

Poliaci su kšeftári, majú tam kopec zaujímavého tovaru a v prípade väčšej objednávky to poštovné až tak nebolí.

jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa jamro27 »

Dnes mi dosiel mail

Twoje zamówienie zostało przyjęte do realizacji. /Vaša objednávka bola prijatá k realizácii./ tak som zvedavi kolko bude trvat dorucenie.

toto mu chybalo do objednavky BWS Dance przyspiesza rozmnażanie a 1 tyzden bol na dovolenke som zistil preto sa ozval az po tyzdni
red/black bee, Taiwan bee hyrid, King Kong, Panda, Red Ruby, Blue/Red Bolt, Wine Red,Neo. Blue Velvet a zopar tigrov
http://rybicky.net/nadrze/24444

Používateľov profilový obrázok
Stewie
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 25 Nov 2015, 11:06
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa Stewie »

Včera dorazilo, pribalil aj bloček a vzhľadom na hodnotenie kupujúcich u neho budem brať aj nadalej.

jamro27
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 23 Jan 2015, 12:46
Bydlisko: nove mesto n/v
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa jamro27 »

vcera dorazil balicek z e-krevetky.pl, v baliku vsetko pekne zabalene. tak sa polepsil, to ze mal tyzden volna mohol aj skor dat vedet.
Prílohy
IMG_20160122_111829.jpg
red/black bee, Taiwan bee hyrid, King Kong, Panda, Red Ruby, Blue/Red Bolt, Wine Red,Neo. Blue Velvet a zopar tigrov
http://rybicky.net/nadrze/24444

Používateľov profilový obrázok
mosfet
Príspevky: 452
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 21:57
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa mosfet »

Ta máš tam toho statočne :-)

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa seic »

take jsem poprve objednal par drobnosti z e-krewetki.pl, dopoledne platba pres Paypal, odpoledne uz balicek na ceste s tracking number...

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa seic »

Stewie napísal:http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=13452409
Poliaci su kšeftári, majú tam kopec zaujímavého tovaru a v prípade väčšej objednávky to poštovné až tak nebolí.
ma taky zajimavou nabidku, je to Caridina Rzeszów - crusta@wp.pl, ofic. distributor napr. Mosury, Shrimp Nature ...

Používateľov profilový obrázok
seic
Príspevky: 520
Dátum registrácie: 02 Jún 2015, 19:05
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa seic »

balicek z e-krewetki.pl dorazil v poradku, s vikendovou prestavkou Ceske Posty to trvalo necelych 5 dni...

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa Milos »

Zdravim. Mnozia sa mi v spravach ziadosti na krevetky. Je mi blbe stale to odpalkovavat (nie len, ale asi hlavne) z logistickych dovodov, ale moc sa mi inak neda, kedze byvam v Nemecku.
Navrhoval by som, keby niekto z aktivnych clenov cestoval do Berlina (alebo nejaky jeho znamy/znama), mozno by sme to mohli vyuzit. Poslal by som zasielku s krevetkami, tie by ste si potom v ramci SK uz jednoducho rozoslali.
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Používateľov profilový obrázok
Jozef_L
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 01 Feb 2016, 11:18
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Spolupráca krevetkárov

Príspevok od používateľa Jozef_L »

Ak by mal niekto záujem čosi od Jiří Libusa tak 27 mája budem mať cestu cez Brno - Bratislava - Nitra
http://www.krevetkus.cz/eshop

DAjte vedieť čím skor nech si viem aj u neho overiť kedy asi býva doma, lebo ani ja sám neviem kedy budem cez Brno prechádzať.

Používateľov profilový obrázok
Vegas1122
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 27 Feb 2016, 13:32
Bydlisko: Púchov
Kontaktovať používateľa:

Objednavka polsko

Príspevok od používateľa Vegas1122 »

Ahojte, nejde niekto objednavať s polska???
Príprava na chov crs, začiatočnik :ugeek:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní