Porada pred kupou

Substrát, filter, osvetlenie, výmena vody a pod.
MikelCRS
Príspevky: 837
Dátum registrácie: 05 Okt 2014, 16:30
Kontaktovať používateľa:

Re: Porada pred kupou

Príspevok od používateľa MikelCRS »

seko0408 napísal: Zaciatocnik tak nemusi listovat 10 stran o rastlinkach ak sa chce dozvediet len Zaklady, nemusi studovat dne, ak chce pocut len 2 vety ze
Keby bolo vsetko spravne zatriedene tak za par minut sa dozvies co chces.
(Uvedomujem si ze ani ja nepisem dokonale prispevky)

Milos
Príspevky: 1655
Dátum registrácie: 03 Okt 2014, 21:17
Kontaktovať používateľa:

Re: Porada pred kupou

Príspevok od používateľa Milos »

seko0408, vobec nejde o to, ci su veci banalne, alebo nie. naopak, pri krevetkach neexistuje dokonala zhoda nazorov prakticky v nicom, takze da sa povedat, ze banalne veci ani neexistuju.
na druhej strane, ja si velice dobre uvedomujem, ze niektore vseobecne veci pre zaciatocnikov by mali mat lepsiu dostupnost. ale ako pise MikelCRS, cesta nevedie tadial, ze kazdy ci zalozi nove forum a tam sa popyta a dozvie, co chce. potom pride dalsi clovek a znova. aspon teda podla mojho nazoru.
tiez prosim o porozumenie v tom, ze forum je este nove a sme v procese vychytavania much. mozme sa mylit, ale snazime sa to robit, ako vieme...sucastou coho je bohuzial obcas aj moje dohovaranie. radsej by som sa bavil o krevetkach a odpovedal ti na tvoje dotazy, ako stale len vypisoval jak mrzuty dedo, ze odpoviem, az ked to bude v prislusnom fore :)
kazdopadne dakujem ti za postrehy z tvojej strany. coskoro by tu malo pribudnut forum o biologii krevetiek vseobecne. to bude dufam skor prakticke a mierene prave na zaklady chovu, pokusim sa k tomu prispit, ako budem vediet a ako mi to cas dovoli.
PS> ano, k neokaridinam si daj urcite strk, nie je to len otazka ceny dna...viacej v novom fore :D
Chovam: taiwan bee, taiwan hybrid, sulawesi kardinal, CRS, CBS, bloody mary, blue velvet, blue topas

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných